Sürdürülebilir Sağlıklı Yaşam İçin
İhtiyacınız Olan Her Şey.

Vücut Kitle İndeksi


SONUÇLAR
Vücut Kitle İndeksi: Değer Girilmedi
Yağ Oranı: Değer Girilmedi
İdeal Kilonuz: Değer Girilmedi
Kalori İhtiyacınız: Değer Girilmedi

Hakkımızda

Modern yaşam içerisinde baş döndürücü bir hızda sunulan teknoloji ve iletişim araçları gündelik hayatımızı oldukça kolaylaştırmakla birlikte, başlıca sorunları da beraberinde getirmiştir; hareketsiz yaşam, sağlıksız beslenme ve stres.

3 yıl önce modern yaşamın bireyler üzerindeki olumsuz etkilerini  azaltmak amacıyla kurulan şirketimiz, sağlıklı yaşamın en önemli öğelerinden “Hareket”, “Beslenme”, “Bütüncül Sağlık” ve “Psikoloji” gibi disiplinleri birleştirerek inovatif yaklaşımlar ışığında hizmet vermektedir.

Bireylerin sağlıklı , mutlu ve daha iyi bir yaşam sürdürebilmesi düşüyle yola çıkan RA Diyet, “bilimsel verilerin” öncülüğünde bireylere sağlıklı bir yaşam sürdürme konusunda gerekli bilgi ve becerileri kazandırarak bunları hayatlarının içerisine yerleştirmeyi amaçlamaktadır.

“Sürdürülebilir Sağlıklı Yaşam Akademisi” sloganını merkezine alan RA Diyet ailesi; gıda intolerans testleri, gıda takviyeleri, diyet ürünleri, eğitim ve bireysel danışmanlık hizmetleri ile paydaşlarına sağlıklı ve mutlu bir yaşamı sürdürülebilir kılmanın çabası içerisindedir.

Beslenme, egzersiz ve fonksiyonel tıp alanlarında bir çok bilimsel yayını olan Dr. Rasim TOKUÇ’un bilgi birkimleri ve tecrübelerinin hayat bulduğu RA Diyet, bahse konu alanların kişiye özel hale getirildiği “Metabolik Dizayn’’ sistemi ile Türkiyenin önde gelen sağlık kuruluşlarına yüksek kalitede hizmet sunmaya devam ederken yetkinlik alanındaki tüm herkese de ilham kaynağı olmayı sürdürmektedir.

Planlarımızı incelediniz mi?

RA Diyet ile beslenme ve diyetetik alanındaki sorularınızı beslenme uzmanlarımıza danışarak anında size özel çözümler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Online Danışmanlık

Online Danışmanlık hizmeti ile nerede olduğunuz artık sorun değil.

Yüz Yüze Danışmanlık

Beslenme planınızı doğrudan uzmanından yüz yüze dinleyin.

Gıda İntoleransı

Gıda intoleransı, istenmeyen sağlık sorunlarına yol açan bir durumdur.

Size Özel Danışmanlık Planlarımız ile
Sağlıklı Bir Yaşama Hazır Olun.

Kişiye Özel

Metabolik Dizayn

Modern yaşamın negatif etkilerini ortadan kaldırarak hedefe tamamen bilimsel veriler ile kişiselleştirilmiş çözümler sunan sağlıklı yaşam sistemine metabolik dizayn denir.

Beslenme ve Egzersiz Planı

Gıda İntolerans Testi ve Kan Tahlili

Sağlık Sorunlarına Derinden Bakış ve Hastalıkların Kaynağını Anlama

Yaşam Tarzı Anketimiz ile Alışkanlıklarınızı ve Sağlık Durumunuzun Değerlendirilmesi

Ücretsiz Ön Görüşme Formunu Doldurdunuz Mu?

RA Performans

Beslenme planlamanızın yanı sıra “Hedefime ulaşmak için hangi egzersizi, nasıl yapmalıyım?” gibi sorularınıza da yanıt almak istemez misiniz? İşte bu soruya en doğru yanıtı artık RA Performans ile almak mümkün!

Günlük Egzersiz Planlamaları

Öğretici Uygulama Videoları

Antrenmanlar Esnasında Yönlendirici Bilgiler

Danışan Mutlu Hasta
1 +
Tecrübe Edinilmiş Vaka
1 +
Danışan Memnuniyeti
1 %
Bilimsel Alanda Uzmanlık
1

Kişiye Özel

RA Gıda İntolerans Testi

Gıda intoleransı, dünyada toplumun yarısından fazlasını olumsuz etkileyen, istenmeyen sağlık sorunlarına yol açan bir durumdur. Bazı gıdalar sindirim sistemimiz tarafından sindirilememektedir. Ya da sindirilen gıdalar bağışıklık sistemimiz tarafından yabancı olarak algılanmaktadır. Bu sorunlar intoleransınız olan gıdaların beslenmenizden çıkarılmasıyla ortadan kalkabilmektedir.

Online Gıda İntoleransı Belirleme Testi

Butona tıklayarak gıda intoleransı sayfamızı ziyaret edebilir ve sayfada bulunan 5 soruluk testi yanıtlayarak kendi durumunuzu öğrenebilirsiniz.

RA Test Nedir?

RA Test genel sağlık durumunuza ışık tutarak farkındalığınızı arttırmayı amaçlamaktadır. RA Test ile belirtilen gıda intoleranslarıyla birlikte birçok farklı parametre de analiz edilmektedir. RA Test gıda intoleranslarınızın yanı sıra alkol intoleransınızı da analiz edebileceğiniz Türkiye’deki ilk ve tek testtir. Analiz edilen öğeler genel sağlığımızı doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyebilecek durumda olabilirler. Test sonuçlarınızı bir sağlık uzmanıyla birlikte değerlendirip buna uygun değişimler ya da eklemeler yapmak yaşam kalitenizi önemli ölçüde arttıracaktır.

  • 300 Gıda – İçecek – Gıda Dışı Ürün Analizi
  • Gluten İntoleransı
  • Laktoz İntoleransı
  • Alkol İntoleransı(Türkiye’de İlk ve Tek)

RA Blog

Sürdürülebilir Yaşam Akademisi

RA Diyet'in Deneyimli Uzmanlarından Bilgi Alın.

ÜCRETSİZ
ÖN GÖRÜŞME FORMU
RANDEVU AL
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön