RA Diyet

Alanında Uzman Kadromuz

Akademik Olarak Doktorasını Tamamlamıştır.

RA Diyet

Modern yaşam içerisinde baş döndürücü bir hızda sunulan teknoloji ve iletişim araçları gündelik hayatımızı oldukça kolaylaştırmakla birlikte, başlıca sorunları da beraberinde getirmiştir; hareketsiz yaşam, sağlıksız beslenme ve stres.

3 yıl önce modern yaşamın bireyler üzerindeki olumsuz etkilerini  azaltmak amacıyla kurulan şirketimiz, sağlıklı yaşamın en önemli öğelerinden “Hareket”, “Beslenme”, “Bütüncül Sağlık” ve “Psikoloji” gibi disiplinleri birleştirerek inovatif yaklaşımlar ışığında hizmet vermektedir.

rasim-bey

Bireylerin sağlıklı , mutlu ve daha iyi bir yaşam sürdürebilmesi düşüyle yola çıkan RA Diyet, “bilimsel verilerin” öncülüğünde bireylere sağlıklı bir yaşam sürdürme konusunda gerekli bilgi ve becerileri kazandırarak bunları hayatlarının içerisine yerleştirmeyi amaçlamaktadır

“Sürdürülebilir Sağlıklı Yaşam Akademisi” sloganını merkezine alan RA Diyet ailesi; gıda intolerans testleri, gıda takviyeleri, diyet ürünleri, eğitim ve bireysel danışmanlık hizmetleri ile paydaşlarına sağlıklı ve mutlu bir yaşamı sürdürülebilir kılmanın çabası içerisindedir.

Beslenme, egzersiz ve fonksiyonel tıp alanlarında bir çok bilimsel yayını olan  Rasim TOKUÇ “Akademik Olarak Doktorasını Tamamlamıştır.” Bilgi birikimleri ve tecrübelerinin hayat bulduğu RA Diyet, bahse konu alanların kişiye özel hale getirildiği “Metabolik Dizayn’’ sistemi ile Türkiyenin önde gelen sağlık kuruluşlarına yüksek kalitede hizmet sunmaya devam ederken yetkinlik alanındaki tüm herkese de ilham kaynağı olmayı sürdürmektedir.

Danışan Mutlu Hasta
1 +
Tecrübe Edinilmiş Yıl
1 +
Danışan Memnuniyeti
1 %
Bilimsel Alanda Uzmanlık
1

Herhangi bir sorunuz var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Etkili kilo verme sonuçları sağlayan diyet, bireyin enerji dengesini sağlayarak düşük kalorili, dengeli ve besin açısından zengin bir beslenmeyi içerir.

Diyet yaparken sağlıklı atıştırmalık seçimleri yapmak için taze meyve, sebzeler, kuruyemişler, yoğurt gibi besleyici ve düşük kalorili alternatifleri tercih etmek önemlidir.

Diyet sürecinde yeme düzenini sürdürmek için düzenli ve dengeli öğünler planlamak, porsiyon kontrolü yapmak, su tüketimine dikkat etmek ve yavaşça yemek yemek önemlidir.

RA Diyet

Danışan Yorumları

Performans Artışı!

"RA Performans hizmetinden aldığım spor danışmanlığı ile performansımı artırdım. Kendilerinin uzmanlığı ve kişiye özel programları sayesinde antrenmanlarım daha verimli hale geldi. radiyet.com'un uzmanlarına teşekkür ederim."

Ahmet T.

RA Performans

Harika Destek!

"radiyet.com'dan aldığım diyet danışmanlığı hizmeti gerçekten harikaydı. Senanur hanımınn profesyonel yaklaşımı ve bilgisiyle sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandım. Hedeflerime ulaşmamda bana büyük destek oldu. Kesinlikle tavsiye ederim!"

Esra K.

Diyet Danışmanlığı

Sağlıklı Yaşama Adım!

"Senanur hanımın diyet danışmanlığı hizmetiyle radiyet.com sayesinde sağlıklı bir yaşama adım attım. Verdiği önerilerle kilo verme hedefime ulaştım ve kendimi daha enerjik hissediyorum. radiyet.com'a teşekkürler!"

Seda E.

RA Diyet

Ücretsiz Ön Görüşme Formunu Doldurdunuz Mu?

ÜCRETSİZ
ÖN GÖRÜŞME FORMU
RANDEVU AL
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön