Nutraxin Omega 3 2000 Mg 60 Kapsül

Nutraxin Omega 3 2000 Mg 60 Kapsül

420.00

Nutraxin Omega-3 2000 Mg Epa Ve Dha Omega-3 Yağ Asitlerini İçeren Balık Yağıdır. Omega-3 2000 Mg , İçermemektedir. Ifos Sertifikasına Sahiptir.

4 adet stokta

-
+
Stok kodu: RA-00010 Kategoriler:
Açıklama
Nutraxin Omega-3 2000 Mg Epa Ve Dha Omega-3 Yağ Asitlerini İçeren Balık Yağıdır. Omega-3 2000 Mg , İçermemektedir. Ifos Sertifikasına Sahiptir. Yetkili Satıcı Sarıpasaj Epa Ve Dha Kalbin Normal Fonksiyonuna Katkıda Bulunur. Balık Yağı2000 Mg Epa (Eikosapentaenoik Asit)720 Mg Dha (Dokosaheksaenoik Asit)480 Mg Diğer Omega-3 Yağ Asitleri200 Mg Toplam Omega-3 Yağ Asitleri1400 Mg Diğer İçerikler Yumuşak Jelatin Kapsül (Jelleştirici: Sığır Jelatini), Deiyonize Su, Nem Verici (Gliserol), Antioksidan (Tokoferolce Zengin Ekstrakt) Bilgi: Şeker, Nişasta, Tuz, Maya, Gluten, Soya, Mısır Ve Süt Ürünleri Gibi Potansiyel Alerjenleri İçermez. Sentetik Renklendirici, Tatlandırıcı Ve Koruyucu Kullanılmamaktadır. Kullanım Şekli Yetişkinler İçin Takviye Edici Gıda Olarak, Günde 2 Defa 1’Er Yumuşak Jelatin Kapsülün Bol Su İle Kullanılması Önerilir. Bu Üründen En Fazla 10 Adet Sipariş Verilebilir. Cmdxvrl Kampanya Fiyatından Satılmak Üzere 50 Adetten Fazla Stok Sunulmuştur. Bir Ürün Birden Fazla Satıcı Tarafından Satılabilir. Ürün Liste Ve Detay Sayfalarında Tüketici Memnuniyeti Önüne Alınarak Fiyat Avantajı, Teslimat Hızı, İade Oranları Ve Genel Hizmet Kalitesine Göre Belirlenmiş Puanı En Yüksek Satıcı Görünür Satıcı Olur. Diğer Satıcılar, Ürün Detay Sayfasında Alternatif Olarak Listelenirler.

Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığında saklayınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenin yerine geçmezler. Hamile ya da emzirme döneminde kullanımları güvenli olmayabilir. Bu durumda doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayın. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimler hakkında doktor ve eczacınıza mutlaka danışınız.

Dikkat! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. radiyet.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Değerlendirmeler

Değerlendirme yapılmamış.

Nutraxin Omega 3 2000 Mg 60 Kapsül için ilk değerlendirmeyi yap.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ
ÖN GÖRÜŞME FORMU
RANDEVU AL
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön