Sürdürülebilir Sağlıklı Yaşam İçin
İhtiyacınız Olan Her Şey.

Vücut Kitle İndeksi


SONUÇLAR
Vücut Kitle İndeksi: Değer Girilmedi
Yağ Oranı: Değer Girilmedi
İdeal Kilonuz: Değer Girilmedi
Kalori İhtiyacınız: Değer Girilmedi

Hakkımızda

Modern yaşam içerisinde baş döndürücü bir hızda sunulan teknoloji ve iletişim araçları gündelik hayatımızı oldukça kolaylaştırmakla birlikte, başlıca sorunları da beraberinde getirmiştir; hareketsiz yaşam, sağlıksız beslenme ve stres.

5 yıl önce modern yaşamın bireyler üzerindeki olumsuz etkilerini  azaltmak amacıyla kurulan şirketimiz, sağlıklı yaşamın en önemli öğelerinden “Hareket”, “Beslenme”, “Bütüncül Sağlık” ve “Psikoloji” gibi disiplinleri birleştirerek inovatif yaklaşımlar ışığında hizmet vermektedir.

Sporcuların performansını ve gelişimini direk etkileyecek fonksiyonel sporcu beslenmesi konusunda da çalışmalarına devam etmektedir.

Bireylerin sağlıklı , mutlu ve daha iyi bir yaşam sürdürebilmesi düşüyle yola çıkan RA Diyet, “bilimsel verilerin” öncülüğünde bireylere sağlıklı bir yaşam sürdürme konusunda gerekli bilgi ve becerileri kazandırarak bunları hayatlarının içerisine yerleştirmeyi amaçlamaktadır.

“Sürdürülebilir Sağlıklı Yaşam Akademisi” sloganını merkezine alan RA Diyet ailesi; gıda intolerans testleri, gıda takviyeleri, diyet ürünleri, eğitim ve bireysel danışmanlık hizmetleri ile paydaşlarına sağlıklı ve mutlu bir yaşamı sürdürülebilir kılmanın çabası içerisindedir.

Beslenme, egzersiz ve fonksiyonel tıp alanlarında bir çok bilimsel yayını olan Rasim TOKUÇ doktora tezini de beslenme ve genetik üzerine tamamlamıştır. Bilgi birikimleri ve tecrübelerinin hayat bulduğu RA Diyet, bahse konu alanların kişiye özel hale getirildiği “Metabolik Dizayn’’ markasını yaratarak Türkiyenin önde gelen sağlık kuruluşlarına yüksek kalitede hizmet sunmuştur. Yapmış olduğu yeniliklerle bu konuda sektörde bir çok kişiye ilham kaynağı olmaya devam etmektedir.

Ücretsiz Ön Görüşme

RA Diyet ile beslenme ve diyetetik alanındaki sorularınızı beslenme uzmanlarımıza danışarak anında size özel çözümler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz Ön Görüşme

Ücretsiz ön görüşme hizmeti ile daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yüz Yüze Danışmanlık

Beslenme planınızı doğrudan uzmanından yüz yüze dinleyin.

Gıda İntoleransı

Gıda intoleransı, istenmeyen sağlık sorunlarına yol açan bir durumdur.

RA Diyet Shop

RA Diyet ürünleri ile doğrudan uzmanlar tarafından önerilen ürünlerden yararlanın. Üstelik artık radiyet.com üzerinden doğrudan alışveriş yapabilir ve bu sayede uygun fiyata doğru ürünlere güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Size Özel Danışmanlık Planlarımız ile
Sağlıklı Bir Yaşama Hazır Olun.

Kişiye Özel

Fonksiyonel Sporcu Beslenmesi

Fonksiyonel sporcu beslenmesi, sporcuların performanslarını artırmak ve genel sağlıklarını korumak için düzenlenen özel bir beslenme planıdır. Bu beslenme şekli, sporcuların ihtiyaç duyduğu enerji, protein, karbonhidrat, yağ, vitamin ve mineralleri optimal düzeyde almasını sağlar.

Protein alımı, kasların onarılmasını ve büyümesini destekler.

Sporcuların antrenman ve yarışma performanslarını artırır.

Vitamin ve mineral açısından zengin bir beslenme sunar.

Yorgunluğun önlenmesine ve enerji yenilenmesine yardımcı olur.

Ücretsiz Ön Görüşme Formunu Doldurdunuz Mu?

Anytest Nedir?

Anytest genel sağlık durumunuza ışık tutarak farkındalığınızı arttırmayı amaçlamaktadır. Anytest ile belirtilen gıda intoleranslarıyla birlikte birçok farklı parametre de analiz edilmektedir. Anytest gıda intoleranslarınızın yanı sıra alkol intoleransınızı da analiz edebileceğiniz Türkiye’deki ilk ve tek testtir. Analiz edilen öğeler genel sağlığımızı doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyebilecek durumda olabilirler. Test sonuçlarınızı bir sağlık uzmanıyla birlikte değerlendirip buna uygun değişimler ya da eklemeler yapmak yaşam kalitenizi önemli ölçüde arttıracaktır.

  • 300 Gıda – İçecek – Gıda Dışı Ürün Analizi
  • Gluten İntoleransı
  • Laktoz İntoleransı
  • Alkol İntoleransı(Türkiye’de İlk ve Tek)
Danışan Mutlu Hasta
1 +
Tecrübe Edinilmiş Vaka
1 +
Danışan Memnuniyeti
1 %
Bilimsel Alanda Uzmanlık
1

Kişiye Özel

Anytest Gıda İntolerans Testi

Gıda intoleransı, dünyada toplumun yarısından fazlasını olumsuz etkileyen, istenmeyen sağlık sorunlarına yol açan bir durumdur. Bazı gıdalar sindirim sistemimiz tarafından sindirilememektedir. Ya da sindirilen gıdalar bağışıklık sistemimiz tarafından yabancı olarak algılanmaktadır. Bu sorunlar intoleransınız olan gıdaların beslenmenizden çıkarılmasıyla ortadan kalkabilmektedir.

Online Gıda İntoleransı Belirleme Testi

Butona tıklayarak gıda intoleransı sayfamızı ziyaret edebilir ve sayfada bulunan 5 soruluk testi yanıtlayarak kendi durumunuzu öğrenebilirsiniz.

RA Blog

Sürdürülebilir Yaşam Akademisi

RA Diyet'in Deneyimli Uzmanlarından Bilgi Alın.

ÜCRETSİZ
ÖN GÖRÜŞME FORMU
HEMEN ARA
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön