Megaxday Multivitamin 30 Tablet

Megaxday Multivitamin 30 Tablet

410.00

Megaxday® multivitamin mineral +bitkiler 30 tablet Günlük beslenmemizde eksik kalan multivitamin ve mineralleri tamamlamanın yanısıra “enerji” deyince ilk aklımıza gelen iki önemli bileşen (kırmızı kore ginsengi) panax ginseng standardize kök ekstresi ve coenzyme q10Içerir.

-
+
Stok kodu: RA-00003 Kategoriler:
Açıklama

Megaxday® multivitamin mineral +bitkiler 30 tablet Günlük beslenmemizde eksik kalan multivitamin ve mineralleri tamamlamanın yanısıra “enerji” deyince ilk aklımıza gelen iki önemli bileşen (kırmızı kore ginsengi) panax ginseng standardize kök ekstresi ve coenzyme q10Içerir. Bilişsel fonksiyonlar ve “hafıza” denince ilk akla gelen bileşen Ginkgo biloba yaprak ekstresiIçerirken, Guarana tohum ekstresiIle de konsantrasyonu arttırır. İçerdiği 180mcg selenyum hem önemli bir antioksidan hem de hücre içinde yaptığı elektron redüksiyonu ile virüslere karşı hücre içi bağışıklığı sağlamaktadır. Selenyum tiroid fonksiyonu bozukluğu olan hipotiroidi ve hashimato sendromu hastalarında da önemli bir takviyedir. Kilo verme diyetinde olan ya da insulin direnci nedeniyle öğün aralarında karbonhidrat isteği artan kişiler açısından ise insulin salınımını düzenleyen Krom içermesi önem taşır. Diğer multivitamin tabletlerden farklı olarak uygulanan özel “kuru tablet basım tekniği” Sayesinde hem istenmeyen vitamin kokusu oluşmaz ve hem de daha az bileşen kullanıldığı için daha küçük tabletle yutma kolaylığı sağlar. Gluten, şeker ve tatlandırıcı içermez. Tedavi edici amaçla kullanılmaz takviye edici gıdadır. Kullanım şekli: günde 1 tablet tok karnına

 

Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığında saklayınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenin yerine geçmezler. Hamile ya da emzirme döneminde kullanımları güvenli olmayabilir. Bu durumda doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayın. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimler hakkında doktor ve eczacınıza mutlaka danışınız.

Dikkat! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. radiyet.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Değerlendirmeler

Değerlendirme yapılmamış.

Megaxday Multivitamin 30 Tablet için ilk değerlendirmeyi yap.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ
ÖN GÖRÜŞME FORMU
HEMEN ARA
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön