Voonka Ginseng Co Q10 Koenzim 32 Kapsül

AnasayfaRA Diyet ShopGıda Takviyeleri ( Supplement )Voonka Ginseng Co Q10 Koenzim 32 Kapsül

Voonka Ginseng Co Q10 Koenzim 32 Kapsül

370.00

Voonka Ginseng İçerikli Coenzyme Q10 Takviye Edici Gıda 32 Kapsül Koenzim Q10, Yapısı Vitamin K İle Benzerlik Gösteren Ve Tüm Canlılarda Bulunan Doğal, Yağda Çözünen, Vitamin Benzeri Bir Maddedir.

-
+
Stok kodu: RA-00012 Kategoriler:
Açıklama
Voonka Ginseng İçerikli Coenzyme Q10 Takviye Edici Gıda 32 Kapsül Koenzim Q10, Yapısı Vitamin K İle Benzerlik Gösteren Ve Tüm Canlılarda Bulunan Doğal, Yağda Çözünen, Vitamin Benzeri Bir Maddedir. Vücudun Enerji Yapımında Oldukça Önemli Bir Yere Sahip Olan Enzim, Güçlü Bir Antioksidandır. Yaşın İlerlemesiyle Birlikte Vücutta Azalmaya Başlayan Bu Madde, Özellikle Sağlığımız İçin Oldukça Önemlidir. – Bir Çok Besinde Bulunan Bu Doğal Bileşenin Besin Yoluyla Alımı Yetersiz Olduğu Zaman Vücudun Koenzim Q10 İhtiyacı Artabilir Ve Bu Durumlarda Takviye Besin i Kullanmak Gerekebilir. Cq10, Yolculuğunuzu Sağlıklı Ve Daha Az Sorunla Geçirmek İçin, Sizi Bekleyen Sorunların Çoğuyla Mücadele Ederek Vücudunuza Destek Sağlayan Önemli Bir Enerji Takviyesidir. – Vücudunuzun İhtiyacı Olan Enerjinin Karşılanmasına . – Voonka Gingseng Formülündeki Coenzym Q10 Desteği, Vücudun Enerji Üretimine ken, Doğal Bir Antioksidan Olarak Da Görev Yapar. – Son Dönemlerde Gıda Takviyelerinde, Saç Ve Cilt Bakımlarında Sıklıkla Karşımıza Çıkan Ginseng, 5000 Yıllık Geçmişe Sahip, Kökleri İnsan Vücuduna Benzeyen, Bu Nedenle İnsan Otu İsmi İle Bilinen, Çok Yıllık Bitki Türlerinden Biridir. Sterodial Bileşikler Bakımından Zengin Olan Ginseng, 28 Çeşit Kadar Ginsenosit İçerir. Triterpeniksaponositler, Panaxosidesitler, Panaxatnol, D Grubu Vitaminler Bu İçeriğe Genel Anlamda Karşılık Gelir. – Güçlü Etkisi Nedeniyel Botanik İsmi Yunanca’da “Panax” Adını Alan Gıda Takviyesi, 1 Kapsül İçin 250 Mg Panax Ginseng Ve 100 Mg Koenzim Q10 İçerir.
– Voonka Ginseng Coenzyme Q10 32 Kapsül, Normal Beslenmenin Yerine Geçemez. Yalnızca Gıda Takviyesi Olarak Alınır. Kullanım Sıklığı: Günde 1 Defa 1 Kapsül Olarak Tüketilir. Ürün Kullanımında Tavsiye Edilen Miktarın Aşılmamasında Yarar Vardır. Çocukların Ulaşamayacağı Yerde Muhafaza Ediniz.

Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığında saklayınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenin yerine geçmezler. Hamile ya da emzirme döneminde kullanımları güvenli olmayabilir. Bu durumda doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayın. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimler hakkında doktor ve eczacınıza mutlaka danışınız.

Dikkat! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. radiyet.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Değerlendirmeler

Değerlendirme yapılmamış.

Voonka Ginseng Co Q10 Koenzim 32 Kapsül için ilk değerlendirmeyi yap.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ
ÖN GÖRÜŞME FORMU
RANDEVU AL
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön