Ametis Yamizol Bitkisel Şurup 100 ml

AnasayfaRA Diyet ShopGıda Takviyeleri ( Supplement )Ametis Yamizol Bitkisel Şurup 100 ml

Ametis Yamizol Bitkisel Şurup 100 ml

270.00

Yamizol Bitkisel Karışımlı Şurup 100ML Marka: Yamizol Ürün adı: Yamizol Bitkisel Karışımlı Şurup 100Ml İçeriği: Kabak Çekirdeği Ekstresi Sarımsak Ekstresi Nane Ekstresi Sinameki Ekstresi Deiyonize Su Gliserol Sorbitol Ksantan Gum Sukralaz Beta Karotene Sodyum Benzoat Potasyum Sorbat Portakal Aroması Kullanımı: Günde 3 kez bir ölçek aç karnına alınması önerilir.

-
+
Stok kodu: RA-00002 Kategoriler:
Açıklama

Ametis Yamizol Şurup 100 Ml

Yamizol Şurup içeriği

Kabak Çekirdeği Ekstresi
Sarımsak Ekstresi
Nane Ekstresi
Sinameki Ekstresi
Deiyonize Su
Gliserol
Sorbitol
Ksantan Gum
Sukralaz
Beta Karotene
Sodyum Benzoat
Potasyum Sorbat
Portakal Aroması

Yamizol Şurup nasıl kullanılır?

Günde 3 kez bir ölçek aç karnına alınması önerilir.

 

Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığında saklayınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenin yerine geçmezler. Hamile ya da emzirme döneminde kullanımları güvenli olmayabilir. Bu durumda doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayın. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimler hakkında doktor ve eczacınıza mutlaka danışınız.

Dikkat! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. radiyet.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

ÜCRETSİZ
ÖN GÖRÜŞME FORMU
HEMEN ARA
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön