Anytest Nasıl Uygulanır?

Anasayfa Anytest Nasıl Uygulanır?

1- Sipariş Aşaması

 • Aşağıda bulunan test kitlerimizden kendinize uygun olanı seçin ve radiyet.com’un güvenilir ödeme sistemi ile siparişinizi oluşturun. 
 • Siparişinizin ardından en kısa süre içerisinde tarafınıza Anytest Gıda İntolerans Test kiti gönderilecektir. 

2- Saç Örneğinin Alınması

 • Anytest kutu içerisinde kraft paket, onay formu ve bilgilendirme broşürü bulunmaktadır.  
 • Saçınızdan 9-10 adet saç teli ( mümkünse ense kısmındaki yeni çıkan saçlardan )  keserek kutuda bulunan kilitli kraft paketin içerisine saç teli örneğinizi bırakmanız gerekmektedir. 
 • Saç teli örneğinizi içerisine bıraktığınız kutuyu, doldurduğunuz onay formunu tarafımıza tekrar gönderin. 
 • Kargo bilgileri test kitinin içerisinde bulunan bilgilendirme broşürünün alt kısmında yer almaktadır. Oradaki müşteri numarası ile saç teli numunenizi gönderebilirsiniz. 

3- Anytest Sonuçlarının Alınması

 • 15 gün içerisinde bize gönderdiğiniz saç teli örneği analiz edilerek sonuçlar size ve varsa danışman sağlık profesyonelinize e-posta ile iletilecektir.
 • Ayrıca sonuçlarınız radiyet.com internet sitemizde indirilebilir bir şekilde saklanacaktır. İstediğiniz zaman ilgili bağlantı üzerinden sonuçlarınızı tekrar inceleyebileceksiniz. 

Online Gıda İntoleransı Belirleme Testi

Aşağıdaki butona tıklayarak karşınıza gelen 5 soruluk test ile gıda intoleransı ile ilgili kendi durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Yanıt Aradığınız Sorularınız Mı Var?

RA Diyet

Danışan Yorumları

" class="testimonial-item swiper-slide">

Performans Artışı!

"RA Performans hizmetinden aldığım spor danışmanlığı ile performansımı artırdım. Kendilerinin uzmanlığı ve kişiye özel programları sayesinde antrenmanlarım daha verimli hale geldi. radiyet.com'un uzmanlarına teşekkür ederim."

Ahmet T.

RA Performans

" class="testimonial-item swiper-slide">

Harika Destek!

"radiyet.com'dan aldığım diyet danışmanlığı hizmeti gerçekten harikaydı. Senanur hanımınn profesyonel yaklaşımı ve bilgisiyle sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandım. Hedeflerime ulaşmamda bana büyük destek oldu. Kesinlikle tavsiye ederim!"

Esra K.

Diyet Danışmanlığı

" class="testimonial-item swiper-slide">

Sağlıklı Yaşama Adım!

"Senanur hanımın diyet danışmanlığı hizmetiyle radiyet.com sayesinde sağlıklı bir yaşama adım attım. Verdiği önerilerle kilo verme hedefime ulaştım ve kendimi daha enerjik hissediyorum. radiyet.com'a teşekkürler!"

Seda E.

RA Diyet

ÜCRETSİZ
ÖN GÖRÜŞME FORMU
HEMEN ARA
0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz BoşMağazaya Dön