Dyt. Senanur BAĞLI

dyt-senanur-bagli-1200x1600

Mezuniyet ve Uzmanlık Bilgileri

dyt-senanur-bagli-1200x1600

Mezuniyet ve Uzmanlık Bilgileri

Biyografi

1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldim. İlk ve orta okulu, lise süreçlerini İstanbul’da geçirdim.
2016 yılında Aydın Doğan Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’n den mezun oldum.

Lise eğitimi sürecinde Taksim İlkyardım Hastanesi, Özel Asya Hastanesi, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesin de staj yaparken Hemşirelik mesleğinin bana göre olmadığını anlayarak üniversite eğitiminde bölüm değişimine karar verdim ve 2016 yılında İstanbul Arel Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nü kazanarak üniversite eğitimine başladım.

Üniversite hayatımın 3. Sınıfındayken Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümüne geçiş yaptım ve anne sütü ile ilgili yazmış olduğum tezim ile üniversite hayatımı Tekirdağ’dan 2020 yılında mezun olarak bitirdim.

Mesleki eğitimimi alırken Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Mutfak, Poliklinik, Yoğun bakım, NKÜ Yaşam Merkezi Yemekhanesi, Tekirdağ Karadeniz Mahallesi NKÜ 1. No’lu Eğitim Aile Sağlığı Merkezi’n de ve 1 yıldan daha fazla Neşeli Diyet Kliniği’n de stajımı tamamladım.

İşin mutfak kısmını da öğrenmeyi hedefleyerek Açık Öğretim Fakültesi’nden Aşçılık Bölümü’nü okuyarak mezun oldum.

Mezun olduğumdan beri online hizmet vermekle beraber ,yüz yüze danışan görmeye mezun olduğum yılın temmuz ayında 360 Fit Etiler Şubesi’n de başlayıp, Aralık ayında 360 Fit Nişantaşı Şubesi’ne geçiş yaparak devam ettirdim. Böylece spor ve  beslenmenin ayrılmaz bir ikili olduğunu deneyimleme fırsatını bulmuş oldum.

Fakat insanlarla daha bireysel çalışmak ve ilgilenmek istediğim için 2021 yılında Özel Belde Tıp Merkezi’nde hizmet vermeye başladım. Bireysel diyete ve bütüncül yaklaşımlara odaklanmaya başladıkça bu konudaki merakı artmaya başladı ve Fitoterapi Eğitimi alıp sınav ile sertifika almaya hak kazandım. Daha sonrasında bu konudaki bilgi eksiklikleri gidermek için Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği alanına yönelip eğitimler almaya başladım.

Öğrendikçe daha çok eksik görmeye ve tamamlaya odaklanıp Aromaterapi ve Apiterapi Eğitimleri aldım.

Bütüncül Tıp’a yönelerek Mikrobiyom Kongrelerine katıldım. Hastane diyetisyeni olmak hedeflerim arasında olduğu için Bayrampaşa Kolan Hastanesi’ne geçiş yaparak orada klinik, poliklinik, tüp mide, mide balon ve botoksu beslenmesi, yoğun bakım ve yemekhane alanında deneyimler elde etmiş oldum. Şu anda da farklı bakış açıları kazanmak ve tamamlayıcı tıbbı öğrenmek adına Akupres Yöntemi ile Akupuntur Eğitimi almaktayım.
Kendime eklediğim tüm farklı uzmanlıkları sizlerle paylaşabilmek için sabırsızlanıyorum.

Ücretsiz
Ön Görüşme Formu

  Ad*

  Soyad*

  Cinsiyetiniz*

  Doğum Tarihiniz*

  Ülke

  Şehir

  Meslek*

  Telefon*

  E-Posta*

  Temel Şikayetler*

  Kendinizle ilgili eklemek istediğiniz ekstra bir durum var mıdır?

  İletişim kurmamızı istediğiniz tarih ve saat aralığı nedir?

   Ad*

   Soyad*

   Cinsiyetiniz*

   Doğum Tarihiniz*

   Ülke

   Şehir

   Meslek*

   Telefon*

   E-Posta*

   Temel Şikayetler*

   Kendinizle ilgili eklemek istediğiniz ekstra bir durum var mıdır?

   İletişim kurmamızı istediğiniz tarih ve saat aralığı nedir?

   ÜCRETSİZ
   ÖN GÖRÜŞME FORMU
   RANDEVU AL
   0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön